TPP • Życzenia Noworoczne • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
2086

Życzenia Noworoczne

Kolejny rok działalności Towarzystwa Przyjaciół Pragi za nami. Był to rok wyjątkowy, w którym Towarzystwo Przyjaciół Pragi obchodziło uroczystość 100 lecia. Na sam koniec tego roku chcielibyśmy przesłać Państwu moc Noworocznych życzeń. Niech Nowy Rok okaże się dla Państwa szczodry. Niech przyniesie w darze chwile szczęścia, radości i satysfakcji z każdej przeżytej chwili. Niech życzenia noworoczne spływające od wszystkich bliskich Ci osób staną się dla Państwa w tym nadchodzącym roku rzeczywistością.

Wszystkim członkom i sympatykom Towarzystwa Przyjaciół Pragi życzymy szampańskiej zabawy i wejścia w Nowy Rok z uśmiechem i radością w sercu.

Informujemy również, że 16-01-2016 r w siedzibie TPP odbędzie się Walne Zebranie Członków Towarzystwa Przyjaciół Pragi.

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Pragi