TPP • "Nie bądź Łoś, podaruj coś" • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
1711
page-template-default,page,page-id-1711,page-child,parent-pageid-97,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Autorski projekt Towarzystwa Przyjaciół Pragi „Nie bądź Łoś, podaruj coś” powstał właściwie z dwóch powodów.

Po pierwsze z tego najbardziej oczywistego – potrzeby dzielenia się z drugim człowiekiem. A po drugie z racji, iż naprawdę bardzo często każdy z nas ma czym się podzielić tylko czasami z braku pomysłu, sposobu czy możliwości tego nie robi.

Dlatego TPP postanowiło wyjść na przeciw i jeżeli masz do oddania sprzęt RTV lub AGD, z którego nie korzystasz, którego chcesz się pozbyć albo podzielić, daj nam znać. Warunek konieczny to musi być to rzecz, która nadal funkcjonuje, choć może posiadać jakąś wadę, która dla kogoś jest istotna ale dla innych osób czy organizacji może nie mieć większego znaczenia (np. pralka, w której nie działa jakiś jeden z programów prania; telewizor, który nie odbiera programów cyfrowych, aparat fotograficzny, w którym nie działa opcja nagrywania filmu etc.)

Wszystkie tego typu urządzenia przekazujemy do OPS`ów, świetlic czy ognisk wychowawczych w zależności od tego kto nam jakie zgłasza zapotrzebowanie.

Dlatego warto się rozejrzeć, może w domu, pracy czy w szkole jest taka rzecz więc – „Nie bądź Łoś, podaruj coś” 🙂