TPP • Zawody w piłkarzyki • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
1965

Zawody w piłkarzyki

W pierwszą niedzielę marca przed oficjalnym meczem ekstraklasy, dzięki uprzejmości KP Legia Warszawa zorganizowaliśmy dla grupy z Pragi zawody w piłkarzyki. trzeba przyznać, że poziom stał naprawdę na bardzo wysokim poziomie i ceni się bardzo, ze nasza młodzież i dzieciaki potrafią zagrać w jakąkolwiek inną grę niż komputerową. Z resztą atmosfera była nie wiele gorsza niż na prawdziwym stadionie. Prawie 40 dzieci podzielone w pary konkurowało ze sobą w dwumeczach do 10-ciu bramek. Oprócz aspektu sportowego w postaci zdrowej konkurencji zadbaliśmy również o coś dla ciała organizując poczęstunek dla wszystkich dzieci i opiekunów. Na koniec atmosfera zrobiła się na tyle sielska, że wyszliśmy tylko ze względu na zbliżającą się godzinę rozpoczęcia meczu.

Oficjalnie zawody wygrała para: Wojtek S. i Paweł D. – zwycięzcy otrzymali drobne upominki od KP Legia i oczywiście Towarzystwa Przyjaciół Pragi. Gratulujemy serdecznie! Trzeba będzie pomyśleć o tego typu turnieju na Pradze!

Serdecznie dziękujemy KP Legia Warszawa za pomoc w organizacji zawodów!!!