TPP • Wycieczka do ZOO z pociechami z ZOW im. K.Lisieckiego "Dziadka" • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
1743
post-template-default,single,single-post,postid-1743,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Wycieczka do ZOO z pociechami z ZOW im. K.Lisieckiego „Dziadka”

 

Nadszedł czas wakacji, tym samym rozpoczęła się akcja „Lato w mieście”. Dzieciaki jak tylko mogą to korzystają z wszelkiej maści promocji dotyczących wejść do kina, teatrów, basenów etc. Jednakże w naszym mniemaniu z racji chociażby położenia ZOO na terenie Pragi dzieciaki z ośrodków typu ZOW, TPD etc w okresie wakacji powinni mieć możliwość zwiedzania go za darmo. Tak niestety nie jest ale TPP, jest własnie od tego aby pomagać realizować życzenia najmłodszych Prażan i zaprosiliśmy 20 uśmiechniętych dzieciaków z Ogniska „Praga” Zespołu Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” wraz z opiekunami na wycieczkę do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego na Pradze.

Dzieciaki były bardzo zadowolone, najbardziej nie mogły się doczekać spotkania z pająkami i rekinem 🙂 który to niestety jest przecież na drugim końcu ZOO. Na szczęście po drodze, jest mnóstwo atrakcji i jedynym ograniczeniem w zwiedzaniu ich wszystkich jest czas i nie rzadko bolące nóżki 🙂 TPP uwielbia takie wyjścia, gdzie oprócz uśmiechu dzieci można zobaczyć fascynację i zaciekawienie, niedowierzanie, że żyrafa nie boi się lwa albo, że latające nam nad głowami jerzyki potrafią pozostać w locie bez przerwy nawet dwa lata.

To było ostatnie wyjście dzieci z Ogniska „Praga” Zespołu Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” przed wakacyjną przerwą (a tak dokładnie to mieli jeszcze w planach po ZOO wyjście na pyszną pizze 🙂 ). Opiekunowie, wychowawcy i kierownictwo ośrodka pozostanie jeszcze chwilę w celu pozamykania wszelkich spraw administracyjnych po czym uda się na zasłużony odpoczynek.

Serdecznie dziękujemy za pomoc Wychowawcom i kierownictwu w organizacji wycieczki i do zobaczenia po wakacyjnej przerwie!

Ognisko „Praga” Zespołu Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”

Tagi: