TPP • Z wizytą w CKRR oraz SiM PZG • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
1603
post-template-default,single,single-post,postid-1603,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Z wizytą w CKRR oraz SiM PZG

Prawdopodobnie dla większości osób ten skrót może się wydać nieco tajemniczy a już na pewno nie związany z Pragą. Gdzież to więc zawędrowało Towarzystwo Przyjaciół Pragi? Nie tak daleko. Tuż, tuż za granicę administracyjnej części dzielnicy na dalszą część ulicy Radzymińskiej, przy której znajduję się Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Ruchowej oraz Słuchu i Mowy Polskiego Związku Głuchych. Poradnia przeniosła się w 2012 roku z ulicy Białostockiej do nowoczesnej placówki znajdującej się przy ulicy Radzymińskiej 101/103. Pierwszy raz do Poradni trafiliśmy ze względu na specyficznych małych pacjentów o wielkich i szczerych uśmiechach. I nawet przez myśl nam nie przeszło, że teraz mielibyśmy o nich zapomnieć ze względu na przeprowadzkę.

Zmodernizowana i unowocześniona Poradnia swoim pacjentom oferuje:

– zajęcia logopedyczne,

– logorytmika,

– zajęcia psychologiczne,

– psychoterapia,

– sesja psychoterapii grupowej dla rodziców,

– zajęcia pedagogiczne,

– choreoterapia,

– fizjoterapia,

– terapia integracji sensorycznej,

– badania słuchu.

Podczas naszej ostatniej wizyty w okazji tłustego czwartku, po rozmowie z bardzo sympatyczną Panią Kierownik Marta Wojcieszak-Paluch ustaliliśmy, że ramach pomocy postaramy sie zorganizować pomoce dydaktyczne, m.in. książeczki, kolorowanki, gry, puzzle. Tego typu zabawki pomagają pracownikom placówki w rehabilitacji i terapii prowadzonej na rzecz dzieci. Słowa dotrzymalismy i przekazaliśmy upominki, dla najmłodszych pacjentów placówki. obiecując oczywiście dalszą współpracę.

Pozdrawiamy serdecznie cały personel i kierownictwo placówki oraz obiecujemy i liczymy na dalszą współpracę!

Tagi: