TPP • „Wietrzenie Szafy z Żyrafy” – kwiecień 2014 • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
1620
post-template-default,single,single-post,postid-1620,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

„Wietrzenie Szafy z Żyrafy” – kwiecień 2014

Przez dwa tygodnie członkowie i sympatycy Towarzystwa Przyjaciół Pragi prowadzili zbiórkę zabawek, odzieży i żywności. Efekt był jak zawsze zaskakujący choć dostarczył nam trochę problemów logistycznych. Podobnie, jak przy wcześniejszych zbiórkach wszystkie ubrania zostały przebrane i podzielone na odpowiednie grupy wiekowe. Ilość przekazanych ubrań była tak ogromna, że musieliśmy podzielić dostawy i oddzielnie dostarczyć żywność oraz zabawki i ubrania. Na szczęście wszystkie paczki zostały dostarczone odpowiednio wcześniej tak aby dzieci i rodziny z Pragi mogły cieszyć się już z otrzymanych prezentów na Święta. Do 15. IV zebrane rzeczy zostały przekazane do niżej wymienionych ośrodków:

1) Dom Samotnej Matki i Dziecka ul. Szymanowskiego 4a

2) Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej ul. Kawęczyńska 47/49

3) Zespół Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” Ognisko „Praga” ul. Środkowa 9

4) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze ul. Plac Hallera 5

5) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze ul. Kępna 4

6) Środowiskowe Ognisko Wychowawcze ul. Wileńska 55/57

7) Dom Dziennego Pobytu ul. Brzeska 4

W imieniu obdarowanych bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które choćby w najmniejszym stopniu włączyły się w akcje i przyczyniły się do świątecznego nastroju dla najbardziej potrzebujących! Szczególne podziękowania składamy dyrekcji, kierownictwu i całemu personelowi obdarowanych ośrodków.

Tagi: