TPP • Tłusty Czwartek • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
1947

Tłusty Czwartek

Towarzystwo Przyjaciół Pragi stara się pielęgnować tradycje dotyczące staropolskich obyczajów. Bez wątpienia do takowych zaliczamy tłusty czwartek. To doskonała okazja do poczęstowania praskich dzieci, młodzieży i seniorów pączkami czy faworkami. W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych nasi członkowie odwiedzili kilka ośrodków m.in. Dom Samotnej Matki i Dziecka, Dom Dziennego Pobytu na Brzeskiej (dziękujemy za zaproszenia na przedstawienie 🙂 ), ZOW Praga im. Kazimierza „Dziadka” Lisieckiego, TPD (Kępna i Pl. Hallera) i Klub Złotego Wieku. Mamy nadzieje, że pączki smakowały i jak tradycja mówi wszystkim łakomczuchom niech się wiedzie do następnego tłustego czwartku.

Smacznego!!!