TPP • Rodzinny piknik • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
1998
post-template-default,single,single-post,postid-1998,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Rodzinny piknik

Pogodę mamy fantastyczną i nie ma innej możliwości, jak wykorzystanie jej do wspólnie spędzonego rodzinnego pikniku nad Wisłą. Jednym z celów podstawowych jakie Towarzystwo Przyjaciół Pragi realizuję w swoich działaniach statutowych jest włączanie we wszelkie akcje kulturalno – edukacyjne możliwie najwięcej członków rodziny. Takie wspólne spędzanie czasu przynosi nie tylko najlepsze efekty pod kątem pracy z dziećmi ale i również wpaja nawyki wspólnego spędzania czasu, rozszerzania wspólnych zainteresowań i co najważniejsze pozwala rozwiązać albo przynajmniej zapomnieć przez chwilę o przytłaczających nas problemach. Tak też i było tym razem. Udało nam się zebrać 16 uśmiechniętych i gotowych na zabawę dzieci, w którą włączyło się… 17 osób dorosłych. To chyba nasz największy sukces, chociaż na pewno postaramy się go wkrótce pobić.

Co do samej imprezy. Mieliśmy jak zawsze moc atrakcji, może nie jakiś szałowych ale dających niesamowitą radość dzieciom. Turniej piłkarski, zabawy w chowanego, odbudowanie szałasu, poznanie zasad działania i budowy rowów melioracyjnych (dziękujemy baaaaardzo Panie Tomku może któryś z młodych Prażan zajmie się tym zagadnieniem na poważnie w przyszłości, ratując nas przed kolejnymi wylewami Wisły 🙂 ). Do tego oczywiście poczęstunek z napojami  i obowiązkowe ognisko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i udział w zabawie. Szczególnie dziękujemy rodzicom i opiekunom, którzy postawili tym razem na wspólne i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Gratulacje!

Tagi: