TPP • Praga wita wiosnę • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
1557
post-template-default,single,single-post,postid-1557,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Praga wita wiosnę

Za nami kolejna odsłona TPP`owskich konkursów. Tym razem temat przewodni prac to „Praga wita wiosnę”. Konkurs został zorganizowany w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy ul. Wileńskiej 55/57. Jego celem było rozwijanie zainteresowań plastycznych, wyobraźni i pomysłowości twórczej. W ramach konkursu złożono 13 ciekawych i kolorowych prac. Po raz kolejny dzieci staneły na wysokości zadania o czym przekonalismy się próbując wytypować laureatów konkursu. Mieliśmy duży problem z wyborem trzech najlepszych prac, bo poziom prac stał na wysokim i dość wyrównanym poziomie. Ocenie podlegała nie tylko estetyka prac, ale też pomysł, samodzielność, ujęcie tematu, technika i wiek wychowanka TPD. Najmłodszy finalista ma 5 lat, najstarszy 13.

Zgodnie z regulaminem nagrodziliśmy trójkę wychowanków oraz przyznaliśmy aż dwie nagrody specjalne.
1. miejsce – Patryk (13 lat)
2.miejsce – Gabrysia (7 lat)
3.miejsce – Kuba  (10 lat)
Nagroda specjalna – Marlena (7 lat)
Nagroda specjalna – Kalina (5 lat)
Dziękujemy także za zaangażowanie w projekt kierownictwu i wychowawcom i oczywiście zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach, o których będziemy informować na naszej stronie.

Wszystkie nagrodzone prace prezentujemy poniżej.

Tagi: