TPP • Młodzieżowe międzydzielnicowe zawody w siatkówkę • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
2016

Młodzieżowe międzydzielnicowe zawody w siatkówkę

Niezwykle miło jest nam poinformować, że drużyna składająca się z m.in. z członków Towarzystwa Przyjaciół Pragi zajęła III miejsce na amatorskich zawodach międzydzielnicowych w piłkę siatkową. Konkurencja niestety była ogromna a poziom zawodów stał na niemal profesjonalnym poziomie. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Ursynowa a drugie  miejsce przypadło wolskim chłopakom. Turniej zaczął się dość pechowo dla naszej praskiej drużyny, gdyż kontuzji w pierwszym meczu nabawił się nasz libero. Na szczęście kontuzjowany nadgarstek został szybko opatrzony ale potrzebna była natychmiastowa zmiana. W kolejnym meczu czuć było lekkie poddenerwowanie związane z przymusową zmianą ale z każdą minuta nasza drużyna nabierała wiatru w żagle. Składamy podziękowania kolegom z Białołęki jako organizatorom turnieju i dziękujemy zawodnikom i kibicom za prawdziwie sportowa atmosferę.