TPP • Konkurs plastyczny "Wielkanocna pisanka" • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
1635
post-template-default,single,single-post,postid-1635,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka”

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Towarzystwo Przyjaciół Pragi razem z Zespołem Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” zorganizowało konkurs plastyczny, którego tematem przewodnim było stworzenie pisanki wielkanocnej. Postawiliśmy w 100% na kreatywność i wyobraźnie dzieci, które tym razem swoje prace mogły wykonać w dowolnej technice, w dowolnym formacie i przy pomocy wszelkich dodatków plastyczno – artystycznych. Efekt? 15 prac, które nie tylko były starannie i bardzo zmyślnie wykonane ale zupełnie rokzleiły Komisje Konkursową.

Dodatkowo wszystkie prace zostały przekazane do paczek żywnościowych, które trafiły do zamieszkujących na dalekich Kresach Polskich Kombatantów. Tym samym składamy ogromne podziękowania Opiekunom Zespołu Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” oraz wszystkim dzieciom, które wzieły udział w konkursie, dołaczając swoją „cegiełkę” do świątecznej akcji i przekazanych zyczeń dla Rodaków na obczyźnie.

Poniżej prezentujemy wszystkie zwycięskie pracę, które zostały nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami.

Miejsce pierwsze – Dżanett ( lat)

Miejsce drugie – Maja (7 lat)

Miejsce trzecie – Ola (lat)

Nagroda Specjalna – Monika (lat)

I miejsce                                          II miejsce

III miejsce                                         NS