TPP • Jabłonna Cup 2015 • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
1979

Jabłonna Cup 2015

I znowu Towarzystwo Przyjaciół Pragi emigruję poza nasza dzielnicę. Tym razem planujemy opuścić nawet granicę Warszawy. A wszystko to z powodu turnieju piłkarskiego, w którym grać będą nasi przyjaciele z Pragi. Do zawodów zgłosiło się wiele ciekawych zespołów prezentujących, naprawdę w wysoki poziom. Drużyny stworzą 3 grupy po 5 zespołów a dzięki bardzo dobrej organizacji ( mecze rozgrywane na 3 boiskach) turniej będzie przebiegał bardzo sprawnie. Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich do kibicowania i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy!!!