TPP • Ferie na Pradze • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
1187
post-template-default,single,single-post,postid-1187,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Ferie na Pradze

Co prawda prawdziwą zimę pamiętają już chyba tylko najstarsi Prażanie ale nie zmienia to faktu, że TPP postanowiło wesprzeć zimową labę wśród dzieci. Naszym priorytetem było zorganizowanie kuligu. I wszystko było już dopięte. Dwudziestka uśmiechniętych dzieciaków z praskich placówek zacierała już ręce. Kijki na kiełbaskę naostrzone. Herbata z malinowym sokiem parowała już otulając nas słodkim zapachem i… tylko śniegu zabrakło. A co gorsza, zaklepany już dwa miesiące wcześniej termin pokrywał się wprost idealnie z roztopami, czego konsekwencją było brak możliwości skorzystania nawet z bryczek. Pozostawał już tylko kajak. Ale kto nam pożyczy kajak w środku zimy???

Postanowiliśmy więc pobudzić wyobraźnie dzieci i w ostatnim zachowanym na Nowej Pradze „drewniaku”, wraz z opiekunami Zespołu Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” postanowiliśmy zorganizować konkurs plastyczny pod tytułem „Moje ferie na Pradze”.

Finalnie do Komisji Konkursowej wpłynęło 13 prac. Poziom artystyczny a przede wszystkim zaangażowanie dzieci zrobiły takie wrażenie na jurorach konkursu, że oprócz wyłonienia 3 zwycięzców i wręczenia im nagród głównych, przyznania nagrody specjalnej, postanowiliśmy dodatkowo drobnymi smakołykami nagrodzić wszystkich uczestników.

Poniżej prezentujemy wszystkie pracę. Składamy ogromne podziękowania Opiekunom Zespołu Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” oraz zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w kolejnych konkursach.

 

Tagi: