TPP • Charytatywny turniej sportowy na rzecz poszkodowanej w wypadku Ani Kosowicz • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
2038
post-template-default,single,single-post,postid-2038,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Charytatywny turniej sportowy na rzecz poszkodowanej w wypadku Ani Kosowicz

REGULAMIN CHARYTATYWNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ NA RZECZ ANI KOSOWICZSerdecznie zapraszamy na organizowany przez nas charytatywny turniej sportowy na rzecz poszkodowanej w wypadku Ani Kosowicz. Oprócz turnieju piłkarksiego w dwóch kategoriach wiekowych:

1) do lat 12

2) do lat 18

Przewidziana jest cała masa innych rozrywek i atrakcji kulturalno sportowych a także liczne animacje dla dzieci.

Wieczorem ok godz 18:30 zapraszamy na koncert praskich artystów rapowych.

Regulamin zawodów i harmonogram poniżej:

HARMONOGRAM TURNIEJU CHARYTATYWNEGO NA RZECZ ANI KOSOWICZ W DNIU 10-10-2015
9:00 – 9:50 – rozgrzewka drużyn
9:30 – losowanie zgłoszonych drużyn
10:00 start ćwierćfinałów w kategorii wiekowej <12 lat
10:00 – 10:25 mecz nr 1: drużyna nr 1 vs drużyna nr 2
10:30 – 10:55 mecz nr 2: drużyna nr 3 vs drużyna nr 4
11:00 – 11:25 mecz nr 3: drużyna nr 5 vs drużyna nr 6
11:30 – 11:55 mecz nr 4: drużyna nr 7 vs drużyna nr 8
12:00 start półfinałów w kategorii wiekowej < 12 lat
12:00 – 12:25 zwycięzca meczu nr 1 vs zwycięzca meczu nr 2
12:30 – 12:55 zwycięzca meczu nr 3 vs zwycięzca meczu nr 4
13:00 start ćwierćfinałów w kategori wiekowej <18 lat
13:00 – 13:25  mecz nr 1: drużyna nr 1 vs drużyna nr 2
13:30 – 13:55 mecz nr 2: drużyna nr 3 vs drużyna nr 4
14:00 – 14:25 mecz nr 3: drużyna nr 5 vs drużyna nr 6
14:30 – 14:55 mecz nr 4: drużyna nr 7 vs drużyna nr 8
15:00 – start półfinałów w kategorii wiekowej <18 lat
15:00 – 15:25 zwycięzca meczu nr 1 vs zwycięzca meczu nr 2
15:30 – 15:55 zwycięzca meczu nr 3 vs zwycięzca meczu nr 4
16:00 – 16:25 – mecz o III miejsce w kategorii wiekowej <12 lat
16:30  mecz o III miejsce w kategorii wiekowej <18 lat
17:00 – 17:25 mecz finałowy o I miejce w kategorii <12 lat
17:30 – 17:55 mecz finałowy o I miejce w kategorii <18 lat
18:15 – wręczenie nagórd i pucharów
Tagi: