TPP • Budżet Partycypacyjny - niesamowita wygrana!!! • Towarzystwo Przyjaciół Pragi
1750
post-template-default,single,single-post,postid-1750,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Budżet Partycypacyjny – niesamowita wygrana!!!

Szanowni Państwo,
Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że w roku 2015 z Budżetu Partycypacyjnego z 9 wygranych zostaną zrealizowane aż dwa nasze projekty. Będzie to: utworzenie bezpłatnej sieci WIFI na terenie Pragi i okolic oraz pierwszy na naszej dzielnicy Psi park. Już na samym początku chcielibyśmy wyrazić olbrzymie wyrazy wdzięczności za poparcie, które szczerze przyznajemy ogromnie nas zaskoczyło. Łącznie nasze trzy projekty (system audio – deskrypcji do ZOO nie przeszedł) dostały ponad 2700 głosów! Utwierdza to nas w przekonaniu, że podstawowe kryterium, jakim się kierowaliśmy czyli „społeczność projektu” zostało w 100% osiągnięte. 

Dodatkowo cieszy nas bardzo, że większość z wygranych projektów, również skierowana jest do bardzo szerokiej grupy mieszkańców naszej dzielnicy i z całą pewnością wpłyną na rozwój i lepsze postrzeganie naszej małej ojczyzny.


Wszystkim projektodawcom, osobom które uczestniczyły w procesie BP, które poświęciły swój czas na wybór i oddanie głosów na którykolwiek z 50 projektów bardzo serdecznie dziękujemy. Słowa szczególnego uznania kierujemy do wszystkich Przyjaciół i sympatyków Towarzystwa Przyjaciół Pragi. Nie sposób wymienić wszystkich z imienia i nazwiska ale proszę uwierzyć, że Państwa pomoc, wsparcie, zaangażowanie i poświęcony czas w całym procesie BP, zaowocował sukcesem, który należy również do Państwa.
Serdecznie pozdrawiamy!
Towarzystwo Przyjaciół Pragi