TPP • II Piknik Rodzinny • Towarzystwo Przyjaciół Pragi

II Piknik Rodzinny

8 czerwca w samo południe na specjalne zaproszenie Pani Elżbiety Pogońskiej, Prezes zarządu dzielnicowego TPD na Pradze-Północ pojawiliśmy się na II pikniku rodzinnym organizowanym przez konsorcjum praskich organizacji TUPRAGA WAW PL. Założenie było proste. Mieliśmy zorganizować konkurs dotyczący historii Pragi, oraz dodatkowo uatrakcyjnić imprezę w postaci zorganizowania dla wszystkich uczestników waty cukrowej. Ponieważ historia Pragi i propagowanie jej wśród mieszkańców to jest to co członkowie TPP lubią najbardziej z ogromną przyjemnością zawitaliśmy na placu zabaw należącym do bardzo dobrze znanego nam TPD z ul. Wileńskiej. Trzeba przyznać, ze impreza od samego początku przyciągnęła mieszkańców Pragi. Bezsprzeczny wpływ na to miało na pewno ogromna ilość atrakcji, które uświetniły imprezę. Było mnóstwo konkurencji sportowych dla uczestniczących drużyn, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, lepienie „gniotów”, elementy przyjazne środowisku czyli szycie portfeli z kartonów po sokach, zabawy z chustą, chodzenie po linie i jej przeciąganie, portretowe fotografie (które można obejrzeć na stronie: http://tupraga.waw.pl/inne/wiadomosci/297-ii-piknik-rodzinny-fotogaleria ), do tego cała masa smakołyków poczynając od grillowego jedzenia, przez słodkości aż po owoce, wspominany wcześniej konkurs i kilka innych oraz nagrody i dyplomy dla zwycięzców. Chociaż zwycięzcami byli tak naprawdę wszyscy, którzy postanowili tego dnia pojawić się na tak fantastycznie przygotowanej imprezie. Wielkie brawa dla TUPRAGA WAW PL i z niecierpliwością czekamy na kolejną tego typu imprezę.